Hliníkové Pádlo Skládací, 2 Ks

hliníkové pádlo skládací, 2 ks

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Vodní sporty
Dodavatel:Waimea
Cena:365 Kč
hliníkové pádlo skládací, 2 ks 2,5 (50%) 25 hodnocení

Praktické řešení pokud si občas vyrazíte na kajak a občas na kanoe. Nemusíte si kupovat pádla na jednu sportovní aktivitu nebo na druhou. Stačí si zakoupit multifunkční pádla, které buď použijete zvlášť, nebo pokud se rozhodnete pro kajak, lehce je k sobě spojíte plastovou spojkou a získáte tak kajakářské pádlo.Rozměry: čepel - cca. 28 x 15 cmspojka - cca. 15 x 4,5 cmdélka pádla  - cca. 115 cm (včetně čepele)625 g


 • Aquadesign KID 2
  Aquadesign KID 2

  Nastavitelné dvoudílné dětské paddleboardové pádlo AQUADESIGN. Pádlo na paddleboard má hliníkový dřík a plastový list, který je..

  1190 Kč
 • Aqua Marina SOLID FIBERGLASS
  Aqua Marina SOLID FIBERGLASS

  Kvalitní trojdílné pádlo AQUA MARINA se sklolaminátovým shaftem a odolným listem vyrobeným z nylonu a sklolaminátu. Rozsah nastavení..

  1799 Kč
 • Rybička 57111 nafukovací bazén
  Rybička 57111 nafukovací bazén

  Dětský nafukovací bazének Intex Rybička je ideální pro příjemné osvěžení během horkých letních dnů. Krásný dětský bazén ve..

  165 Kč
 • Potato Chips nafukovací lehátko
  Potato Chips nafukovací lehátko

  Nafukovací lehátko Intex Potato Chips je unikátní díky svému neobvyklému designu, který je koncipován podle balíčku chipsů. Lehátko je..

  549 Kč
 • Waimea Quest zelená
  Waimea Quest zelená

  Nafukovací člun pro dvě osoby vám ozvláštní dovolenou u vody v letních parných dnech. Loďka je čtyřkomorová. Nafukovací loď nabízíme..

  2150 Kč
 • Záchranná vesta LOZEN OUTDOOR 70N M L modrá
  Záchranná vesta LOZEN OUTDOOR 70N M L modrá

  Záchranná plovací vesta LOZEN Outdoor 70N Certifikovaná záchranná plovací vesta LOZEN, která splňuje certifikaci ISO12402-5. Výtlak vesty..

  990 KčObjevte: Pádla V sekci sport | vodní sporty | vodácké příslušenství je možné objevit hliníkové pádlo skládací, 2 ks!
© 2021 Kontakt