Capital Sports Evo Race

Capital Sports Evo Race

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Fitness
Dodavatel:Capital Sports
Cena:16190 Kč
Capital Sports Evo Race 5 (100%) 19 hodnocení

Cyklotrenažér Capital Sports Evo Race je přesně ten pravý stroj, který nejen že pomůže na cestě k lepší postavě, ale zároveň v interiéru nebude působit rušivým dojmem, ale krásně ho doplní! Stabilní rám s hmotností zátěžového kola 22 kg nabízí nosnost až 120 kg, stejně tak jako možnost polohování sedla i madel - stroj si tedy může přizpůsobit každý člen rodiny. Díky manuálnímu ovládání nemusíte trenažer zapojovat do elektřiny a hledat tak pro něj speciální místo blízko zásuvky. Pro změnu zátěže stačí pootočit regulačním kolečkem na boku a plynule tak zvolit vyhovující úroveň. Na displeji si jednoduše nastavíte tréninkový režim a zobrazíte zdolané hodnoty (čas, rychlost, vzdálenost, kalorie a puls).  Hrudní pás pro měření pulsu, který je obsahem balení, přenáší data výkonu pomocí Bluetooth přímo do fitness aplikací na smartphonu nebo tabletu a spojuje se s Kinomap aplikací a umožňuje tak jednoduchý systém odezvy. Nejenže jsou údaje o výkonu, jako například rychlost, srdeční frekvence nebo vzdálenost, zahrnuté do aplikace a vyhodnoceny, ale také přímo řídí virtuální jízdu. Tak už stačí jen naskočit a vyrazit!Technický popis:  domácí cyklotrenažer s magnetickým brzdným systémem nastavitelná poloha sedla a madel pro maximální přizpůsobení postavě manuální nastavení zátěže jednoduchý displej, který zobrazuje naměřené hodnoty tréninku (čas, rychlost, vzdálenost, kalorie a puls) transportní kolečka Bluetooth hrudní pás pro měření pulsu součástí balení držák na tablet SilentBelt zajišťuje naprosto tichý chod stroje  displej zobrazuje: čas, vzdálenost, rychlost, kalorie, tepovou frekvenci možnost využití doplňkové aplikace Kinomap (Android 4.4+/ iOS 9.0+) integrace přes Bluetooth pomocí hrudního pásu na měření pulsu přednastavené trasy, ze kterých je přehráváno video aplikace je zpoplatněná hmotnost zátěžového kola: 22 kg max. výška cvičence: 210 cm hmotnost: 36 kg nosnost: 120 kg rozměry po sestavení: v110 x d118 x š50,5 cm napájení displeje pomocí 4 AA baterií (nejsou součástí balení)


 • Elite Folding Mat
  Elite Folding Mat

  Podložka pro trenažér Elite Folding Mat stoprocentně zajistí, že vaše podlaha nezůstane poškozená či otlačená od trenažéru. Díky..

  989 Kč
 • Elite Arion Mag
  Elite Arion Mag

  Cyklistické válce Elite Arion Mag slouží jako jednoduchá, ale účinná tréninková pomůcka pro ty, kteří se i při trénování doma..

  9800 Kč
 • Elite Protec Plus
  Elite Protec Plus

  Ochrana rámu proti potu Elite Protec Plus spolehlivě zabrání korozi a rezivění rámu vašeho kola. Potah ze savé tkaniny se umístí na horní..

  790 Kč
 • Elite Gel Block
  Elite Gel Block

  Podložka pod přední kolo Elite Gel Block byla speciálně vytvořena tak, abyste si mohli dopřát poctivý cyklo trénink i z pohodlí vašeho..

  690 Kč
 • Elite Direto XR
  Elite Direto XR

  Cyklistický trenažer Elite Direto XR s podložkou je zbrusu novým nástupcem oblíbeného a hojně prodávaného modelu Direto X s vylepšeným..

  22290 Kč
 • Elite Turno
  Elite Turno

  Cyklistický trenažér Elite Turno je špičkový trenažér, se kterým se na svém kole zapotíte, i když počasí zrovna nepřeje. Zejména v..

  16900 Kč
 • Elite Quick-Motion
  Elite Quick-Motion

  Cyklistické válce Elite Quick-Motion jsou jednoduchou, ale velmi účinnou pomůckou na trénink nebo rozježdění před závodem. Na rozdíl od..

  11500 Kč
 • Elite Arion
  Elite Arion

  Cyklistické válce Elite Arion jsou jednoduchou, ale velmi účinnou pomůckou na trénink nebo rozježdění před závodem. Na rozdíl od..

  5900 KčObjevte: Cyklotrenažéry V sekci sport | fitness je možné objevit capital sports evo race!
© 2021 Kontakt