Elite Folding Mat

Elite Folding Mat

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Fitness
Dodavatel:Elite
Cena:989 Kč
Elite Folding Mat 3,25 (65%) 19 hodnocení

Podložka pro trenažér Elite Folding Mat stoprocentně zajistí, že vaše podlaha nezůstane poškozená či otlačená od trenažéru. Díky svému protiskluzovému povrchu skvěle drží na místě a nehrozí tak její nežádoucí sjíždění. Disponuje nízkou hmotností a lehkým materiálem, proto bude snadno přenositelná a vhodná i na cestování. Cvičení s podložkou má své výhody, mezi ně patří zejména pohlcení vibrací a úderů a maximální podpora stability. Podložku pro trenažér Elite Folding Mat zkrátka oceníte při každém tréninku! Technický popis:  protiskluzová podložka pod trenažér pohlcuje vibrace  chrání podlahu před poškozením snadno přenositelná i uskladnitelná rozměry: 180 x 90 cm hmotnost: 1,3 kg materiál: polyester, PVC


 • Elite Nero
  Elite Nero

  Cyklistické válce Elite Nero jsou skvělou tréninkovou pomůckou do moderní doby! Díky Bluetooth a ANT+ přijímači se totiž napojí na celou..

  22090 Kč
 • Elite Arion Mag
  Elite Arion Mag

  Cyklistické válce Elite Arion Mag slouží jako jednoduchá, ale účinná tréninková pomůcka pro ty, kteří se i při trénování doma..

  9800 Kč
 • Elite Gel Block
  Elite Gel Block

  Podložka pod přední kolo Elite Gel Block byla speciálně vytvořena tak, abyste si mohli dopřát poctivý cyklo trénink i z pohodlí vašeho..

  690 Kč
 • Elite Sterzo Smart
  Elite Sterzo Smart

  Díky podložky pod přední kolo Elite Sterzo Smart si můžete i v pohodlí domova dopřát poctivý trénink na kole se vším všudy! Podložka..

  2190 Kč
 • Elite Direto XR
  Elite Direto XR

  Cyklistický trenažer Elite Direto XR s podložkou je zbrusu novým nástupcem oblíbeného a hojně prodávaného modelu Direto X s vylepšeným..

  22290 Kč
 • Elite Turno
  Elite Turno

  Cyklistický trenažér Elite Turno je špičkový trenažér, se kterým se na svém kole zapotíte, i když počasí zrovna nepřeje. Zejména v..

  16900 Kč
 • Elite Quick-Motion
  Elite Quick-Motion

  Cyklistické válce Elite Quick-Motion jsou jednoduchou, ale velmi účinnou pomůckou na trénink nebo rozježdění před závodem. Na rozdíl od..

  11500 Kč
 • Elite Arion
  Elite Arion

  Cyklistické válce Elite Arion jsou jednoduchou, ale velmi účinnou pomůckou na trénink nebo rozježdění před závodem. Na rozdíl od..

  5900 KčObjevte: Cyklotrenažéry V sekci sport | fitness je možné objevit elite folding mat!
© 2021 Kontakt