Elite Tuo

Elite Tuo

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Fitness
Dodavatel:Elite
Cena:14900 Kč
Elite Tuo 2,75 (55%) 21 hodnocení

Cyklistický trenažer Elite Tuo vám poskytne ideální možnost, jak si pořádně zajezdit na kole i z pohodlí vašeho domova. Pokud vám zrovna počasí nepřeje nebo nemáte parťáka na výlet, není nic jednoduššího než vyzkoušet interaktivní cyklistický trenažér plně kompatibilní se silničními i horskými koly. Elite Tuo umožňuje velice přesné měření s odchylkou pouhých +/- 3%. Zároveň efektivně stimuluje stoupání až 10%, přičemž jeho výkon dosahuje při 60 km/h až 2050 W. Elektromagnetický brzdný systém nastavuje odpor za pomocí elektromagnetu, který si libovolně upravíte přes počítač nebo chytré zařízení. Elite Tuo lze totiž propojit pomocí ANT+ nebo Bluetooth Smart. Získáte tím cenná tréninková data jako je rychlost, kadence nebo podaný výkon. Zapotí se proto na něm jak začátečníci, tak ostřílení cyklisté!  Jízdní kolo velmi snadno připevníte za kazetu. Tento systém zaručuje 100% přenos energie šlapání a zároveň je jedním z nejtišších na trhu. Hliníková konstrukce, ocelový rám a nohy z bukového dřeva zaručují vysokou stabilitu a odolnost. Dokáže si hravě poradit i s nejsilnějšími vibracemi a otřesy. Když trenažér zrovna nepoužíváte, snadno jej díky skládací konstrukci přenesete a uskladníte. Elite Tuo je vysoce výkonný, a přitom prakticky kompaktní cyklotrenažér. Vyniká přímým přenosem energie a má nejlepší předpoklady proto, aby se stal vaším perfektním osobním indoor trenérem nejen během zimního období, kdy vám jízdu na kole ztěžují nepříznivé venkovní podmínky.  Použití:  K plnému využití trenažéru budete potřebovat počítač, tablet, chytrý telefon či televizi. Do vašeho zařízení nainstalujete podporované aplikace (Trainer Road, Kinomap, BikeEvo, Rouvy, Zwift, FulGaz a další) a trenažer připojíte za pomocí Bluetooth nebo ANT+. Jakmile se trenažer spáruje, můžete jej začít pohodlně využívat. Technický popis: výkonný interaktivní trenažér tichý a hladký chod  snadná manipulace a upnutí zadního kola elektromagnetický brzdný systém elektronické ovládání zátěže velice přesné měření (odchylka pouze +/- 3%)  kompatibilní propojení s počítačem, hodinkami nebo chytrým telefonem bezdrátový přenos dat pomocí ANT+ a Bluetooth Smart  vhodný pro horská i silniční kola  doporučujeme použít hladké pláště  upnutí: horská kola 5 x 135 mm silniční kola 5 x 130 mm horská kola s pevnou osou 12 x 142 mm kompatibilita: kola o průměru 26", 27,5", 28", 29", 700C aplikace Trainer Road, Kinomap, Rouvy, Zwift, FulGaz, The Sufferest, BikeEvo a další interaktivní funkce: promítání trasy, simulace trasy podle mapy, tvorba vlastní trasy, virtuální závod, trenér maximální zátěž: 1250 W při 40 km/h, 2050 W při 60 km/h simulace stoupání: až 10% nastavení obtížnosti: v závislosti na otáčkách hmotnost přístroje: 10,3 kg  rozměry přístroje (po složení): 43 x 31,5 x 56 cm


 • Elite Suito
  Elite Suito

  Cyklistický trenažer Elite Suito se může pochlubit inovativními funkcemi, tichým chodem a maximální stabilitou, díky čemuž si můžete..

  18890 Kč
 • Elite Nero
  Elite Nero

  Cyklistické válce Elite Nero jsou skvělou tréninkovou pomůckou do moderní doby! Díky Bluetooth a ANT+ přijímači se totiž napojí na celou..

  22090 Kč
 • Elite Arion Mag
  Elite Arion Mag

  Cyklistické válce Elite Arion Mag slouží jako jednoduchá, ale účinná tréninková pomůcka pro ty, kteří se i při trénování doma..

  9800 Kč
 • Elite Protec Plus
  Elite Protec Plus

  Ochrana rámu proti potu Elite Protec Plus spolehlivě zabrání korozi a rezivění rámu vašeho kola. Potah ze savé tkaniny se umístí na horní..

  790 Kč
 • Elite Gel Block
  Elite Gel Block

  Podložka pod přední kolo Elite Gel Block byla speciálně vytvořena tak, abyste si mohli dopřát poctivý cyklo trénink i z pohodlí vašeho..

  690 Kč
 • Elite Steering Travel Block
  Elite Steering Travel Block

  Podložka pod přední kolo Elite Sterzo Steering Travel Block byla speciálně navržena tak, abyste si mohli dopřát poctivý cyklo trénink i z..

  1049 Kč
 • Elite Direto XR
  Elite Direto XR

  Cyklistický trenažer Elite Direto XR s podložkou je zbrusu novým nástupcem oblíbeného a hojně prodávaného modelu Direto X s vylepšeným..

  22290 KčObjevte: Cyklotrenažéry V sekci sport | fitness je možné objevit elite tuo!
© 2021 Kontakt