Marbo MP-T001 černá

Marbo MP-T001 černá

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Fitness
Dodavatel:Marbo
Cena:149990 Kč
Marbo MP-T001 černá 5 (100%) 26 hodnocení

Posilovací věž Marbo Sport MP-T001 je profesionální kladkový stroj o čtyřech stanovištích. Jednotlivé posilovací stanice jsou na sobě nezávislé, což znamená, že věž může používat více uživatelů zároveň. Naproti sobě najdete horní a dolní kladky v sedě, mezi nimi pak dvě stanoviště se stahovacími kladkami. Polohu rukojetí stahovacích kladek lze upravit a zaměřit se tak na více druhů tréninku. Všechny sedáky a polstrované prvky jsou pokryté pevnou syntetickou kůží. Opěrka nohou u spodní kladky je pokryta speciálním vroubkováním, tak aby měl uživatel při tréninku maximální oporu. Zátěž na kladce se upravuje pomocí cihliček, které jsou odhlučněny speciálním plexisklem a zajištují tak tichý chod. Posilovací věž Marbo Sport MP-T001 má robustní ocelovou konstrukci s gumovými patkami, které chrání podlahu proti poškrábání. Její design umožňuje co nejefektivněji využít prostor v posilovně a zároveň působí elegantním a stylovým dojmem.Technický popis: profesionální náčiní 4 posilovací stanoviště robustní ocelová konstrukce pohyb závaží odhlučněn plexisklem ošetření povrchu proti korozi protiskluzové nášlapné plochy výška: 240 cm šířka: 210 cm délka: 390 cm plocha: 8,19 m2 hmotnost stroje: 970 kg maximální hmotnost závaží: 440 kg (16 x 5 kg, 36 x 10 kg) nosnost: 150 kg   Stanoviště: A: stahování kladky v sedě B: horizontální přítahy na kladce C, D: stahování kladky ve stoje   Spodní kladka U spodní kladky naleznete pohodlně velké nášlapy z vroubkovaného kovu, které zaručují bezpečnou a stabilní polohu při tréninku. Pevné a vysoké polstrování sedadla je pokryto syntetickou kůží.           Horní kladka Tyč horní kladky je zavěšena ve výšce 230 cm. Díky tomu je věž vhodná i pro uživatele vyšší než 2 m. Zátěž kladky lze jednoduše nastavit v rozmezí 5 - 120 kg, takže ji může do tréninku zařadit začátečník i pokročilý atlet.             Stahovací kladky Dvě stanice se samostatnými stahovacími kladkami jsou vybaveny systémem pro nastavení polohy rukojeti. Nastavení se provádí pomocí praktického kolíku s pružinou.          


 • Body-Solid DELUXE GS348QP4
  Body-Solid DELUXE GS348QP4

  Multipress Body-Solid DELUXE GS348QP4 je profesionální posilovací zařízení, které Vám nahradí celou řadu oblíbených posilovacích..

  89990 Kč
 • Body-Solid GS348
  Body-Solid GS348

  Stroj GS348 Body-Solid Multipress je navržen tak, aby umožnil přirozený pohyb nahoru a dolů při cvičení pomocí dvou vodících tyčí...

  43490 Kč
 • Body-Solid Leg Press FLP
  Body-Solid Leg Press FLP

  Body Solid FLP Leg Press je ideální pro posilování stehen, lýtek a hýždí. Velmi úsporný na místo a tím vhodný i pro domácí..

  18690 Kč
 • inSPORTline LP05
  inSPORTline LP05

  Horní kladka inSPORTline LP05 je posilovací stanice určená pro posílení horní poloviny těla, zejména zádového svalstva, bicepsů a..

  9590 Kč
 • inSPORTline ProfiGym C100
  inSPORTline ProfiGym C100

  Posilovací věz inSPORTline ProfiGym C100 je multifunkční věž, která nabízí více než 100 různých cviků s efektivním procvičením..

  29990 Kč
 • inSPORTline Phanton
  inSPORTline Phanton

  I přes svou robustnost je posilovací věž inSPORTline Phanton je určena pro kreativní cvičení dokonce i ve stísněných prostorách. Silný..

  19190 Kč
 • Body Craft Elite
  Body Craft Elite

  Multifunkční posilovací věž Body Craft Elite je sofistikovaný profesionální stroj pro víceúčelový trénink. Byl navržen s cílem..

  88990 KčObjevte: Posilovací věže V sekci sport | fitness je možné objevit marbo mp-t001 černá!
© 2021 Kontakt