Roto AL S Ložisky

Roto AL s ložisky

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Fitness
Dodavatel:Roto
Cena:4590 Kč
Roto AL s ložisky 3 (60%) 28 hodnocení

Tréninkové válce ROTO AL s ložisky jsou jednoduchou, ale přitom velice efektivní pomůckou při cyklistickém tréninku. Konstrukce je tvořena hliníkovým rámem, do kterého jsou v ložiscích zapojeny tři otáčivé válce. Pomocí těchto válců lze z klasického jízdního kola udělat tréninkové stacionární kolo. Regulace rychlosti je zcela v režii řazení samotného kola. Průměr válců je 10 cm a jejich vzájemná vzdálenost je nastavitelná a přizpůsobí se tak jakékoliv velikosti kol. Tréninkové válce jsou dobře skladné, díky hladkému povrchu snadno udržovatelné a mají dlouhou životnost. Díky těmto vlastnostem jsou tréninkové válce s ložisky oblíbeným trenažerem nejen při intenzivním cyklistickém tréninku, ale slouží i jako náhrada v zimním období.Technický popis: efektivní tréninkové válce jednoduchá hliníková konstrukce velmi snadné vhodné místo stacionárního kola ideální pro intenzivní cyklistický trénink nebo trénink v zimě nastavitelná velikost pro všechny typy kol průměr válců: 10 cm nosnost: 130 kg


 • Roto RECORD
  Roto RECORD

  Cyklistický trenažér ROTO RECORD je moderní trenažér na principu upnutí cyklistického kola pro domácí trénink. Trenažér ROTO RECORD je..

  4590 Kč
 • M-Wave Yoke N Roll 60 ECO
  M-Wave Yoke N Roll 60 ECO

  Cyklistický trenažér M-WAVE Yoke 'N' Roll 60 ECO je moderní trenažér na principu upnutí cyklistického kola pro domácí trénink. Trenažér..

  2890 Kč
 • inSPORTline Airin černo-stříbrná
  inSPORTline Airin černo-stříbrná

  Hledáte bytelný stroj na posílení kondice a zpevnění nohou, který zároveň oslní nepřehlédnutelným designem, ale i svými technickými..

  16590 Kč
 • inSPORTline Airin černo-zelená
  inSPORTline Airin černo-zelená

  Hledáte bytelný stroj na posílení kondice a zpevnění nohou, který zároveň oslní nepřehlédnutelným designem, ale i svými technickými..

  16590 KčObjevte: Cyklotrenažéry V sekci sport | fitness je možné objevit roto al s ložisky!
© 2021 Kontakt