InSPORTline Cabaleira

inSPORTline Cabaleira

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Fitness
Dodavatel:inSPORTline
Cena:2290 Kč
inSPORTline Cabaleira 5 (100%) 18 hodnocení

Cyklistický trenažér inSPORTline Cabaleira je moderní trenažér na principu upnutí jízdního kola pro domácí trénink. Trenažér inSPORTline Cabaleira se může chlubit kvalitní kovovou konstrukcí, kterou lze navíc složit pro snadné uskladnění. Válec, po kterém se pohybuje zadní kolo, je brzděn pomocí magnetického odporu, což umožňuje maximálně tichý chod. Trenažér inSPORTline Cabaleira je možné použít pro bicykly s velikostmi kol od 26" do 28". Díky svým všestranně kvalitním vlastnostem, vysoké praktičnosti a tichému chodu je velice vyhledávaným tréninkovým doplňkem především pro zimní období, kdy se nejen cyklisté chtějí udržet ve správné kondici. Technický popis: kvalitní skládací kovová konstrukce vhodný pro kola o velikosti 26-28" polohovatelná přítlačná magnetická brzda kompaktní rozměry systém pro vyrovnávání nerovností podlahy držák pro přední kolo a náhradní osa pro zadní kolo jsou součástí balení rozměry: 57x54,5x39 cm rozměry základny: 47x54,5 cm profil rámu: 5x2,5 cm a 3x3 cm rozměry sklopeného trenažéru: 45x54,5x20 cm rozměry balení: 51x23x59 cm hmotnost: 6,3 kg doporučujeme použití s hladkými plášti


 • Roto AL s ložisky
  Roto AL s ložisky

  Tréninkové válce ROTO AL s ložisky jsou jednoduchou, ale přitom velice efektivní pomůckou při cyklistickém tréninku. Konstrukce je tvořena..

  3890 Kč
 • Roto RECORD
  Roto RECORD

  Cyklistický trenažér ROTO RECORD je moderní trenažér na principu upnutí cyklistického kola pro domácí trénink. Trenažér ROTO RECORD je..

  4190 Kč
 • inSPORTline Airin černo-stříbrná
  inSPORTline Airin černo-stříbrná

  Hledáte bytelný stroj na posílení kondice a zpevnění nohou, který zároveň oslní nepřehlédnutelným designem, ale i svými technickými..

  16590 Kč
 • Nutrend Raw Bar 50 g fíkpapája
  Nutrend Raw Bar 50 g fíkpapája

  V přírodě je největší síla. Vychutnejte si unikátní tyčinku vyrobenou pouze z přírodních zdrojů. Díky raw technologii výroby se v..

  19 Kč
 • Nutrend Raw Bar 50 g kakaolískový ořech
  Nutrend Raw Bar 50 g kakaolískový ořech

  V přírodě je největší síla. Vychutnejte si unikátní tyčinku vyrobenou pouze z přírodních zdrojů. Díky raw technologii výroby se v..

  19 Kč
 • Nutrend Raw Bar 50 g kešujablko
  Nutrend Raw Bar 50 g kešujablko

  V přírodě je největší síla. Vychutnejte si unikátní tyčinku vyrobenou pouze z přírodních zdrojů. Díky raw technologii výroby se v..

  19 Kč
 • inSPORTline PowerStrap
  inSPORTline PowerStrap

  Trhačky inSPORTline PowerStrap jsou omotávkové řemínky, které jsou vyrobeny z kvalitního polyesteru o rozměrech 38 x 37 cm. Trhačky..

  439 Kč
 • inSPORTline NeoHook
  inSPORTline NeoHook

  Vzpěračské háky inSPORTline Neohook neoprenové jsou užitečnou pomůckou na zápěstí při silových disciplínách. Jedná se o ocelový hák..

  269 KčObjevte: Cyklotrenažéry V sekci sport | fitness je možné objevit insportline cabaleira!
© 2021 Kontakt