InSPORTline Gibello

inSPORTline Gibello

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Fitness
Dodavatel:inSPORTline
Cena:2690 Kč
inSPORTline Gibello 5 (100%) 19 hodnocení

Cyklistický trenažér inSPORTline Gibello je moderní trenažér na principu upnutí jízdního kola pro domácí trénink. Trenažér inSPORTline Gibello se může chlubit kvalitní kovovou konstrukcí, kterou lze navíc složit pro snadné uskladnění. Válec, po kterém se pohybuje zadní kolo, je brzděn pomocí magnetického odporu, což umožňuje maximálně tichý chod. Intenzitu zátěže lze snadno regulovat pomocí praktického mechanismu, který lze umísit na řídítka. Trenažér inSPORTline Gibello je možné použít pro bicykly s velikostmi kol od 26" do 28". Díky svým všestranně kvalitním vlastnostem, vysoké praktičnosti a tichému chodu je velice vyhledávaným tréninkovým doplňkem především pro zimní období, kdy se nejen cyklisté chtějí udržet ve správné kondici. Technický popis: kvalitní skládací kovová konstrukce regulace zátěže pomocí mechanismu umístěného na řídítkách 6 stupňů zátěže vhodný pro kola o velikosti 26-28" vybaven rychloupínákem polohovatelná přítlačná magnetická brzda kompaktní rozměry systém pro vyrovnávání nerovností podlahy držák pro přední kolo a náhradní osa pro zadní kolo jsou součástí balení rozměry: 61x54,5x40,5 cm rozměry základny: 47,5x54,5 cm profil rámu: 5x2,5 cm a 3x3 cm rozměry sklopeného trenažéru: 47x54,5x22 cm rozměry balení: 51x23x59 cm          hmotnost: 7 kg doporučujeme použití s hladkými plášti


 • Roto AL s ložisky
  Roto AL s ložisky

  Tréninkové válce ROTO AL s ložisky jsou jednoduchou, ale přitom velice efektivní pomůckou při cyklistickém tréninku. Konstrukce je tvořena..

  3890 Kč
 • M-Wave Yoke N Roll 60 ECO
  M-Wave Yoke N Roll 60 ECO

  Cyklistický trenažér M-WAVE Yoke 'N' Roll 60 ECO je moderní trenažér na principu upnutí cyklistického kola pro domácí trénink. Trenažér..

  2690 Kč
 • inSPORTline Airin černo-stříbrná
  inSPORTline Airin černo-stříbrná

  Hledáte bytelný stroj na posílení kondice a zpevnění nohou, který zároveň oslní nepřehlédnutelným designem, ale i svými technickými..

  16590 Kč
 • inSPORTline Airin černo-zelená
  inSPORTline Airin černo-zelená

  Hledáte bytelný stroj na posílení kondice a zpevnění nohou, který zároveň oslní nepřehlédnutelným designem, ale i svými technickými..

  16590 Kč
 • Nutrend Raw Seeds Bar 50 g švestkagoji
  Nutrend Raw Seeds Bar 50 g švestkagoji

  Když se vezme to nejlepší čerstvého a šťavnatého ovoce a přidají se k tomu křupavá semínka s obsahem prospěšných mastných kyselin,..

  29 Kč
 • Nutrend Raw Bar 50 g kakaolískový ořech
  Nutrend Raw Bar 50 g kakaolískový ořech

  V přírodě je největší síla. Vychutnejte si unikátní tyčinku vyrobenou pouze z přírodních zdrojů. Díky raw technologii výroby se v..

  19 Kč
 • Nutrend Raw Bar 50 g kešujablko
  Nutrend Raw Bar 50 g kešujablko

  V přírodě je největší síla. Vychutnejte si unikátní tyčinku vyrobenou pouze z přírodních zdrojů. Díky raw technologii výroby se v..

  19 Kč
 • inSPORTline PowerStrap
  inSPORTline PowerStrap

  Trhačky inSPORTline PowerStrap jsou omotávkové řemínky, které jsou vyrobeny z kvalitního polyesteru o rozměrech 38 x 37 cm. Trhačky..

  439 KčObjevte: Cyklotrenažéry V sekci sport | fitness je možné objevit insportline gibello!
© 2021 Kontakt